Запоріжжя, вулиця
Героїв 93 бригади 4
Запоріжжя, пр Соборний, 11
(Район Автовокзалу)
Корисне

Корисне

болит горло у ребенка

Дитячий ЛОР-лікар у Запоріжжі без сліз

Багато бактеріальні поразки ЛОР-органів в дітей віком мають широке поширення у колективах. Хронічний риніт, кашель, біль у горлі – найпоширеніші хвороби малюків дошкільного та молодшого шкільного віку.

Докладніше...

закладеність носа

Лікування отиту та інших захворювань вуха у Запоріжжі

Причин звернення пацієнтів до ЛОР лікаря у Запоріжжі досить багато. І дуже часто у тому числі зустрічаються різні патології органів слуху. Серед захворювань вуха найпоширеніший – це середній отит.

Докладніше...

закладеність носа

Здати аналіз на коронавірус у Запоріжжі

Аналіз на Covid – турбота не лише про себе, а й про оточуючих. У сучасних реаліях звичайне життя без негативного тесту на наявність SARSr-CoV неможливе.

Докладніше...

закладеність носа

Ендоскопія у Запоріжжі

Провідні фахівці нашої клініки приділяють велику увагу ранньої і максимально точної діагностики ЛОР органів. З метою поліпшення якості обслуговування наших пацієнтів, ми придбали сучасний апарат для проведення відеоендоскопії в Запоріжжі.

Докладніше...

закладеність носа

Осіння застуда або респіраторні захворювання

Сезонність ГРВІ пояснюється зниженням імунітету пацієнтів, різкою зміною температур і іншими моментами. Фактично, від зараження респіраторними вірусними інфекціями не застрахований ніхто з нас.

Докладніше...

гайморит

Сучасний підхід в лікуванні гаймориту

До кожного пацієнта ми застосовуємо індивідуальний підхід - симптоматичну терапію, що включає судинозвужувальні, антибактеріальні або інші препарати спрямованої дії.

Докладніше...

Алергічний риніт

Алергічний риніт: етіологія і патогенез

Головна етіологічна причина алергічного риніту - це контакт слизової оболонки носа з різними алергенами. Він може мати постійний або сезонний характер, а також у кожного пацієнта може бути виражено по-різному. Будь-яка алергічна реакція - це імунна відповідь організму.

Докладніше...

лечение аллергии

Лікування алергії в Запоріжжі

Для одних людей прихід весни - це свято і очікування чудес, а для інших - нове випробування, якого чекають насторожено через алергію. Втім, є пацієнти, які відчувають ще більше страждань - це хворі, у яких алергічні реакції мають не сезонний, а постійний характер.

Докладніше...

Записатись на консультацію

Спасибо

Спасибо

Сейчас мы Вам перезвоним.